تهران - ملارد - به سمت صفادشت - شهرک صنعتی قپچاق - خیابان هفتم شرقی - پلاک 335
09123840509
02165586462 --- 02165584503

درباره ما

شرکت تولیدی و شیمیایی زیبارنگ شهریار دارای مجوز از ادره کل صنایع استان تهران و به شماره ثبت ۱۱۴۲ در سال ۱۳۷۵ تاسیس گردیده است.

این شرکت از بدو تاسیس با گروهی از مهندسین با تجربه و نیروی انسانی کارآمد و با بهره‌گیری از آزمایشگاههای مجهز به کنترل کیفی و با ماشین‌آلات مدرن رنگ‌سازی و با برخورداری از تکنولوژی و فرمولاسیون برتر و با بهره‌گیری از راه‌کارهای مختلف و مدرن، پژوهش گسترده‌ای به روی رنگهای اپوکسی، پلی‌یورتان، دریایی، کلورکائوچو، سیلکونی، کوره‌ای، اکرلیک، پلی‌استر، لاک‌های نیتروسلولزی مخصوص چوب و مخصوص خودرو، رنگهای ضدحریق (نسوز)، ترافیک، الکیدی ، وینیلی، بیتومنی، اتومبیلی ، آسترهای ضدخوردگی و اپوکسی کف در دستور کار این شرکت بوده است.

به‌طور کلی تولید پوشش برای تمامی سطوح فلزی، گالوانیزه، آلومینیوم، بتون، مس، آلیاژها، چوب از فعالیت عمده این شرکت می‌باشد که عمده زمینه مصرف آنها عبارتند از:

این شرکت طبق سفارش و استانداردهای لازم درخواستی تولید خود را با کیفیت بالا و در اختیار قطبهای صنعتی، سازمان‌های دولتی، پیمانکاران و مهندسین مشاور قرار می‌دهد.

ضمناً این شرکت آماده ارائه مشاوره فنی در خصوص پیشنهاد سیستم رنگ‌آمیزی صنعتی مطابق با استانداردی معتبر و ماده‌سازی سطوح عملیات رنگ‌آمیزی می‌باشد.

قابل ذکر است کلیه مواد اولیه مصرف مورد نیاز این شرکت از معتبرترین کارخانجات اروپایی، آسیایی و ایرانی تهیه می‌گردد و همین امر موجب شده که کلیه رنگ‌ای ارائه شده بر اساس استانداردهای بین‌المللی باشد.

افزایش روزافزون مشتریان این واحد تولیدی بهترین نشان کیفیت و مرغوبیت کالا در نزد مصرف‌کنندگان می‌باشد.

یکی دیگر از بخش‌های مهم شرکت واحد مهندسی فروش و خدمات فروش به مشتریان است که استراتژی کلی حاکم بر این واحد، خدمات قبل از فروش، حین فروش، بعد از فروش به مشتریان است و همواره یا سیاست مشتری مداری شنوای درخواستهای مشتریان و ارائه خدمات هر چه بهتر به آنها می‌باشد.

 

 

امیدواریم شرایطی فراهم آید تا همکاری فی‌مابین آغاز گردد.

ما در هر شرایطی پشتیبان شما هستیم. رضایت شما افتخار ما است.